تبلیغات
وبگاه اختصاصی شیروان و چرداول - نمایندگی آکواجوی (Aquajoy) کانادا در سرابله
وبگاه اختصاصی شیروان و چرداول
معرفی شهرستان شیروان چرداول
با نام و یاد خدای بزرگ، وبگاه شهرستان شیروان چرداول را راه اندازی می كنیم. قصد داریم در این وبگاه به معرفی هر چه بیشتر جاذبه ها و نقاط دیدنی شهرستان بپردازیم. برای این هدف به كمك و یاری شما دوستان نیاز داریم. امیدواریم كه بتوانیم قدم مثبتی در این زمینه با كمك شما عزیزان برداریم. دوستانی كه مایل به تبادل لینك با ما هستند، لطفاً ما را با نام " جاذبه های دیدنی شیروان چرداول " و با آدرس اینترنتی " www.Shirvaan.mihanblog.com " لینك كنند و ما را مطلع نمایند تا ما نیز آنها را پس از بررسی سریعاً لینك كنیم.

منتظر مطالب و عكسهای شما دوستان هستیم تا با نام خودتان در وبلاگ قرار داده شود. عكسها و مطالبتان را به ایمیل با نشانی زیر بفرستید و برای سرعت بیشتر برای رسیدگی به ایمیل شما، در قسمت نظرات وبلاگ یادآور شوید كه ایمیل فرستاده اید shirvaan2010@gmail.com

معرفی دستگاههای تصفیه ی آب

نمایندگی آکواجوی (Aquajoy) کانادا در سرابله

((مزایای دستگاه))

نمایندگی آکواجوی (Aquajoy) کانادا در سرابله

1- مقرون به صرفه بودن روش تهیه ی آب بهداشتی و گوارا با دستگاه تصفیه ی آب ( هزینه فیلتر 1 سال دستگاه جمعاً 10 هزار تومان ).

2- از هزینه ی آب معدنی که مقدار 1.5 لیتر (حداقل) 250 تومان می خرید، نجات پیدا می کنید.

3- این دستگاه زیر سینک ظرفشویی نصب می شود و دارای شیری است جهت برداشت که بر روی سینک ظرفشویی و یا دیوار قرار میگیرد.

4- دستگاه دارای مخزن 4 گالنی (تقریباً 14لیتری) میباشد که آب تصفیه شده در آن ذخیره میشود که در صورت قطع آب و برق آن مقدار آب با فشار از شیر برداشت آب خارج میشود.

5- این دستگاه دارای آخرین تکنولوژی روز دنیاست که هم اکنون در بسیاری از کشورها به منظور دستیابی به آب سالم استفاده میشود.

6- این دستگاه قادر به جداسازی مواد زائدی چون کلر، گچ ، حشره کش ، سموم ، گل و لای ، روغشن و جلبک ها و ... از آب میباشد.

7- از آنجایی که این دستگاه دارای سیستم فیلتر اسمز معکوس می باشد و تنها دستگاهی است که می تواند باکتریها ، ویروسها ، فلزات سنگین ( جیوه ، ارسنیک ، سرب و ... ) و مخصوصاً نیترات آب که شامل ورود ادرار از چاههای جاذب و فاضلاب به آبهای زیر زمینی است را جدا می سازد.

8- این دستگاه مجهز به سیستم دفع مواد زائد از آب لوله منازل شماست که از طریق شیلنگ مخصوص به محل فاضلاب میریزد تا دستگاه از این مواد انباشته نشود و موجب آلودگی آب مصرفی نگردد.

9- آب تصفیه شده ی دستگاه قابل اتصال به کلیه سیستم های مربوط به آب آشامیدنی از جمله یخساز و سردکن یخچال خانگی و آبسردکن اداری و ... می باشد.

10- دستگاههای مختلف در شکلهای گوناگون و مطابق سلیقه ی افراد مختلف و هرگونه کاربردی نیز طراحی و نصب می گردد.

11- تولید روزانه 200 تا 300 لیتر آب تصفیه شده ی سالم و گوارا با حفظ املاح لازم برای بدن.

واقعیت های آب نوشیدنی شما . نکات دانستنی!

آیا فکر کرده اید در آب لوله کشی شهری ممکن است چه آلودگی هایی وجود داشته باشد؟

1- آلودگیهای فیزیکی :

دارا بودن شن و گل و لای ، ذرات معلق آلی ، رنگ های غیر عادی همچون زنگ لوله ها در آب ، طعم و بوی نامطبوع و ...

2- آلودگیهای شیمیایی:

شامل نیترات ( سرطانزا ) ، فلزات سنگین خطرناک مانند جیوه ( عامل بسیاری از نارساییهای کلیوی) ، سرب ( کاهش ضریب هوشی کودکان ، آرسنیک ( سرطانزا) ، مس ، آلومینیم ، سموم حشره کش و مشتقات سرطانزای کلر و ...

استاندارد آب آشامیدنی سالم و مطلوب در ایران!!؟

مطابق استاندارد 1053 ایران ، سنگینی آب مطلوب در حدود 50 تا 150 میلیگرم در لیتر (ppm ) می باشد. در حالیکه مقدار املاح آب این مناطق تقریباً دو برابر این استاندارد است، کارشناسان معتقدند که تنها سیستم تصفیه ی کامل آب که می تواند سنگینی آب را به حد مطلوب برساند دستگاه های تصفیه ی آب مجهز به سیستم اسمز معکوس می باشد و بقیه ی روش های تصفیه ی آب مانند : فیلتر های چندتایی ، پارچ تصفیه آب ، جوشاندن آب ، یخچال های ساید بای ساید و ... قادر به چنین کاری نیستند.

آیا آب معدنی همه ی نیاز شما به آب سالم را تأمین می کند؟

خیلی از افراد با این تصور آب معدنی را خریداری و مصرف می کنند که دیگر نیازی به چنین دستگاهی ندارند در حالیکه چنین نیست شما چای و غذای خود را که از آب معدنی تهیه نمی کنید پس در نتیجه حداقل 70 درصد آب مورد نیاز شما از آب شیر شهری تأمین می شود که دارای آلودگی شیمیایی و میکروبی است.

تصفیه آب در یخچالهای ساید بای ساید واقعیت یا خیال!

نصب یک بوگیر یا فیلتر تصفیه ی آب در یخچالهای ساید بای ساید در سرراه آب ورودی جهت تولید یخ و آب سرد خیال خیلی از مصرف کنندگان این یخچالها را در مورد کیفیت آب مصرفی راحت کرده است . این بوگیرها از جنس زغال ( کربن فعال ) بوده و فقط توانایی گرفتن بوی آب را دارند و تمام ترکیبات شیمیایی و میکروبی از آن می گذرد. البته ما کیفیت بالای این یخچالها را انکار نمی کنیم.

آب جوشیده آری یا نه؟!

جوشاندن روشی مناسب برای از بین بردن آلودگی های میکروبی آب می باشد اما متأسفانه به علت بخار شدن مقداری از آب و افزایش غلظت مواد محلول در آن ، سختی آب را از بین نمی برد و از سوی دیگر هزینه ی جوشاندن و سپس سرد کردن زمان بر آن مقرون به صرفه و مقدور برای همه نیست. و از دیگر معایب آن ، آب جوشیده طعم مطلوبی ندارد.

هزینه ی دستگاههای تصفیه ی آب!

1- هزینه ی هر دستگاه با توجه به ضرورت پیشگیری از بیماریهای کلیوی و ... که دارد در مقایسه با هزینه ی درمان آن بیماری ها جزئی از آن هزینه ها هم نمی شود! و یا حتی در مقایسه با خریدن بسیاری از وسایل غیر ضروری منزل که بدون استفاده می مانند ناچیز است با توجه به اهمتی که برای سلامتی شما دارد!؟

2- با توجه به وجود شباهت بین دستگاههای غیر استاندارد و تقلبی با این دستگاهها و اختلاف قیمتهای فاحش بین آنها از درج قیمتها در برگه های تبلیغاتی معذوریم، در صورت نیاز و تمایل شما ، به نمایندگی مراجعه کنید.

نتیجه : با دستگاه ( استاندارد ) تصفیه ی آب ، لذت نوشیدن آبی سالم و گوارا را به عزیزانتان هدیه کنید!

آدرس : سرابله – خیابان امیر کبیر ( روبروی فروشگاه فرهنگیان ) – پایین تر از اداره ی تعاون – نبش کوچه ی آزادگان 1

همراه : 09185126422  -  09185126423       ( صادقی )

هرگونه شکایات با 9-02188705045 تماس بگیرید و یا به www.hirabsun.com  ارسال کنید.

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
Shirvaan